| Rolly20 a întrebat:

Ce părere ai despre faptul că m-am îngrășat 12kg ca băiat. Am 82 kg, 20 de ani și 1.78 înălțime, nu mă mai încap hainele. E bine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca normal este undeva la 75kg cu max 78kg, ori tu ai 82
Asadar, ar trebui sa dai jos vreo 5-7kg ca sa fi in normele "normale' de greutate.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea-i bine. Ideal ar fi sa ai maxim 78 kg

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Rolly20):

Fiindca normal este undeva la 75kg cu max 78kg, ori tu ai 82
Asadar, ar trebui sa dai jos vreo 5-7kg ca sa fi in normele "normale' de greutate.