| Bella456 a întrebat:

Care este cea mai amuzanta replica a unui profesor de al vostru?

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Profa:ti-ai facut tema?
X: da doamna
Profa: Sa mori tu?!
e mai amuzant spus de profa de romanalaughinglaughing

6 răspunsuri:
| a răspuns:

Un coleg se juca cu o esarfa, si merge profu de franeza sa o imprumute! Da ala nu ii dadea drumu, si cica profu: Da-i drumu sau te musc!

| Ashadow a răspuns:

2+2 fac cinci!

Răspuns utilizator avertizat
| Ironicnαme a răspuns:

'' Ăla eu, ăla eu, ăla eu... '' laughing
În timp ce profu' de mate se gândeşte pe cine să scoată la tablă să facă o problemă hidoasă, ne mimează, râde de noi. thinking Such a great dude. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Nuttelina a răspuns:

Il chemam pe domnul Ponta sau pe domnul Traian Basescu sa iti traga linii la caiet.
1.000 de euro o linie la caiet.
F B celor care nu invata si nu-si fac temele.