| kokain a întrebat:

ce se poate intimpla cu mine daca am baut 65 de pastile acum 2-3 zile?

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Pai daca inca esti in viata nu o sa ti se intample nimic iti garantez.

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

L-ai eliminat de mult

| zurick a răspuns:

Vei visa... la ce nu stiu...

| Apocaliptic a răspuns:

rolling on the floor Ce ai facut?!
Ce fel de pastile?!
65?!
A trebuit sa le iei?!
Daca nu ai patit pana acum nimic, nu ai sa patesti nimic. Mai sunt si cazuri cand astea 65( rolling on the floor ) de pastile o sa le simti debea la batranete. Poate ti-au mancat din "pielita" ficatului/stomacului/intestinului/rinichiului/la toate.
Dar daca tu trebuia sa iei 60 de pastile si ai luat din greseala 65 asta e, nu patesti cine stie ce. Dar daca nu, atunci nu stiu de ce a trebuit sa iei 65 de pastile(ai vrut sa te sinucizi si nu ai reusit?laughingrolling on the floor ).

| kokain explică (pentru Apocaliptic):

Ft amuzant nu vezi...

| Apocaliptic a răspuns (pentru kokain):

Ce sa vad?
Eh, eu ti-am zis ce poti sa patesti.

| kokain explică (pentru Apocaliptic):

Mda...