| Aizzor a întrebat:

Ieri am fost la frizer, iar acel frizer incepe intotdeauna sa tunda in mijlocul capului, in timp ce ma tundea s-a luat curentul si masina de tuns mi s-a blocat in par si nu mai o pot scoate ca ma doare daca trag si am ramas tuns doar in partea din mijloc al capului, si la stiri zicea ca doar peste 3 zile se da curentul inapoi! Ce sa fac, maine trebuie sa ma duc la scoala si colegii o sa rada!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Daca s-a luat curentul cum ai reusit sa scrii intrebarea asta fara curent pe laptop/PC? Daca ai scris-o ieri, cum ai reusit sa faci sa iti reziste telefonul fara sa ti se descarce bateria? Daca s-a luat curentul, cum ai putut sa te uiti la stiri? In orice caz, daca s-a luat curentul de ieri, si maine te duci la scoala, colegii o sa rada, dar nu o sa poata sa te filmeze sau sa iti faca poze, ca probabil nu o sa aiba baterie la telefon, So be happy! Just Kidding!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trollers being trollers.

Te tunzi cu foarfeca si dupa te iei 0 si dai si un strat de ceara sa luceasca frumos sa isi faca colegii tai freza in chelia ta.

| Eroare404 a răspuns:

Pai nu te mai duce la scoala ca sa nu mai rada colegii de tine.

| anonim2122 a răspuns:

Eu cred ca te poti duce la frizer sau chiar acasa sa te tunzi cu foarfeca frumos si gata