| Tommy889 a întrebat:

Am fost la frizer si i-am spus sa ma tunda tores si curva m-a tuns 50% bine dar partea de sus unde trebuia sa fie ridicat mi-a luat scurt!
Cate saptamani trebuie sa stau in casa sa imi creasca parul aprox 1-1, 5 cm?
sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

In general parul creste cam 1-2 cm pe luna...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai vreo 2-3 luni. da sa nu iesi deloc ca nu iti mai creste

| LucianStroe a răspuns:

"curva"? pari cam prea nesimtit ca sa meriti vreun sfat.

| Cipri99 a răspuns:

Cam 2 maxim 3 luni dar de ce ai sta in casa? ..am vazut altii cu tunsoare de aia de fotbalisti cu o creasta mica si par putin langa de era stramba si tot ieseau.