| kenzo_2495 a întrebat:

imi puteti spune si mie niste farse de 1 aprilie?

Răspuns Câştigător
| MihaicaDan a răspuns:

Sa faci o bancnota de 500 lei.Dar trebuie sa i-o faci la un profesor mai intelegator sa nu iti puna nota mica... Deci faci o bancnota de 500 lei si cand incepe ora te prefaci ca are gunoaie sub catedra.iei si tu ce reusesti si pui banconota acolo.Dp vreo 2 min. ii spui profesorului :
-Dle profesor v-ati scapat banul pe jos laughing.Dar ai grija daca iese prea bine bacnota sa ii spui ca ai facut o farsa. Daca nu poate fi amendat cand vrea sa cumpere ceva... EU asta fac.

2 răspunsuri:
| QAlessia a răspuns:

Zi`le prietenilor tai ca te muti de la scoala rolling on the floor
Eu asa le zic
Sau zi`le ca te muti in germania rolling on the floor
Sau zi`le parintilor tai ca esti insarcinata =]]

| kenzo_2495 explică:

Sunt baiat laughing