| xxAlexxaxx a întrebat:

imi puteti spune si mie cat mai multe farse amuzante pentru 1 Aprilie? P.S: Nu conteaza cat de exagerate sunt laughing.

Răspuns Câştigător
| Ionela_Matei_1990 a răspuns:

1. sunati-va administratorul sau firma de la care aveti internet si spuneti-le ca nu va mai merge netul. Va va intreba ce ip aveti, iar voi puteti sa-i spuneti: 01.04. 2008

2. luati niste celofan transparent si lipiti-l intre vasul wc si capac …si apoi asteptati p.s:aveti grija sa nu uitati si sa mergeti dvs primul

3. adauga in cutia de lapte din frigider putin colorant alimentar (preferabil noaptea); dimineata mama va avea o surpriza foarte colorata (ps:nu este daunator)

4. una simpluta…schimba sarea cu zaharul si apoi asteapta reactia celorlalti cand vor gusta din mancare

5. ia-ti cativa prieteni, vreo 6, si mergeti la cofetarie; cereti o prajitura si lingurite pentru toti; apoi sa-i spuneti vanzatorului ca nu va permiteti mai multe; figura lui va fi de neuitat

6. aduna cateva ceasuri si pune-le sa sune la 6 dimineata in camera "victimei"

7. daca sunteti la un chef cu prietenii…si unul adoarme aprindeti o hartie, puneti-o in fata "adormitului" si strigati cu totii: FOOOOC! cand se trezeste aruncati cu apa pe el, pretext aveti

8. mergi la scoala/serviciu cu un cutit si cand colegii te vor intreba ce faci cu el, spune-le ca e "pentru orice eventualitate"

9. daca se poate schimba semnele de la toaleta sau de la cabinele de proba. barbati -> femei si invers…surpriza va fi neasteptata

10. fa-i semn la un taxi pe strada; cand opreste in dreptul tau deschide usa si pune piciorul pentru a-ti lega siretul; apoi inchizi usa si mergi mai departe

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tu de ce ai chestia ai de pe umeri?

| Ashadow a răspuns:

Nu,nu pot.

| 00AName00 a răspuns:

Nu pot si nici nu vreau.

| Rooksee a răspuns:

Pui ace / pioneze pe scaun

| Firdinica a răspuns:

Imbracate in politist si cu masca apoi bate la usa parintilor si spune ca vrei sa le iei amenda pentru parcare ilegala sau ceva de genul.
SA NU TE PREFACI NICIODATA BOLNAV CA SA POATE INTAMPLA!