| Bendes a întrebat:

nu stiu daca ati observat dar au inceput sa apara din ce in ce mai multe medicamente antidiareice... pana la urma ce se intampla cu tata asta in care traim?

7 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

...Ba,e plina de ****.

| SaintJimmy a răspuns:

Păi dacă România e pe juma' scufundată în rahat...

| MoonLight a răspuns:

Nu mi-as dori sa traiesc in tata. o.o
Multe medicamente sunt pe piata. Altele mai eficiente, altele nu. Nu toate sunt pentru aceeasi afectiune. Diareea poate fi de mai multe feluri si de asemenea si medicamentele. Altele isi fac efectul rapid, altele nu. Si de asemenea exista si persoane alergice la unele substante. Nu va ganditi numai la voi. ^_^

| CautNume a răspuns:

Ai dreptate
nu traim intr-o "tata" ci intr-o "tara"

| LittleSue a răspuns:

Pai in cazu in care te paleste diareea la nunta, doar nu vrei sa creada mirele/mireasa ca l-ai parasit la altar asa ca ai de unde alege

| Petre a răspuns:

România este căcătoare!

| momaia2 a răspuns:

Diarea e groaznica dar cu criza asta nu mai ai bani nici de hartie igienica