| VaD a întrebat:

Povestiți `mi cele mai jenante/haioase întâmplari din viața voastră.
Cele mai bune vor primii

Răspuns Câştigător
| αηηα a răspuns:

1.Eram cu o prietena in curtea scolii si ea era cam aeriana, iar eu in loc sa-i zic''Esti cam aeriana'' i-am spus ''Esti aerosola'' laughing
2.Eram la informatica si profa de romana era la xerox.Vine dirigu` cu o foaie in mana si ii zice la profa ''No, mi-o tragi si mie?'' laughing si zice profa ''Apoi ti-o trag daca tot esti aici'' laughing
3.La petrecerea de pensionare a lui dirigu`, la sfarsit le-a zis baietilor:''Sa nu va jucati cu putulica, lasati-o asa cum ii'' laughing
4. Dimineata la ora de sport cine profu si se mira ca R. este tuns, iar o colega zice ''Domn`profesor eu l-am visat pe R.'', iar profu`:''Ce vise erotice ai, nebuno!'' laughing
5.Se bateau doi in clasa si se injurau.De`odata vine dirigu` si il prinde peunu de urechi laughingAsta era cu spatele si nu sia cine`i si o inceput sa injure laughingNoi radeam de nu mai puteam si se intorce saracu` copil si il vede pe dirigu` laughing S-o facut rosu la fata, da` dirigu` o inceputa sa radalaughing
6. Erau niste chestii scarboase ca gelatina si aruncam cu ele prin clasa.Si arunca unu` fix in capul unei colegelaughingN-am mai putut sa-i scoatem chestia aia din cap numa dupa ce am bagat-o cu capu` in chiuveta in apa fierbintelaughing
7.Prima data cand am mancat guma FivelaughingO adus unu` la scoala si noi toata clasa pe ellaughingDupa ce am inceput sa roadem toti eram molesitilaughingNe loveam de usile de la dulapuri, nu mai incapeam pe usa, m-am bagat intr-o batrana pe stradalaughing si o colega o gazut pe burtalaughing

8 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

EL3cTr0,ce'ti mai place viata! app ti'ai gasit cheile de la motor ca ti le'am pus langa calculatorlaughing

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Poi nu stiu daca e jenant sau haios dar infine, treaba voastra daca nu ma credetistraight face; deci eram o data prin oras cu prietenele mele, cand trec pe langa o scara de bloc in care era un baiat,(care cu siguranta era un nebun) si era dezbracat de la brau in jos(aproape de tot, avea dati pantalonii jos, deci complet dezbracat d la brau in jos) si doamne isi freca, stiti voi' in fata mea si a prietenelor mele, si noi am inceput sa radem toate o datalaughing si apoi cand am trecut de el s-a si uitat dupa noilaughing... oricum am ras foarte mult la faza aialaughing

| eL3cTr0 a răspuns:

Am umflat un prezervativ in clasa, mi-a scapat si a zburat prin calasa.Ma`u dat afara din scoala pentru 1 saptamana.straight face

| aKylie a răspuns (pentru eL3cTr0):

Esti norocos, as vrea sa ma dea si pe minerolling on the floor

| eL3cTr0 a răspuns:

@ILoveDonChihote Nu nu le-am gasit inca.:\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am varsat apa pe mine la scoala.
Si au crezut astia ca am facut pe mine sad

| aKylie a răspuns:

Cand s-a prefacut unu' de la scoala ca imi pune piedica, nici nu m-a atins dar eu am picat, la noi e parchet si aveam fusta stramta si cu material din ala de aluneca si m-am dus pana la usa zici ca patinam in genunchirolling on the floor)))))))

| VaD explică:

Primi*big grin