| IonutCG90 a întrebat:

~Salut TPU,

~Subiect scandal:
~Sunt singurul care de vreo 10-15 ani vorbește singur prin casă(uneori și pe TPU) sau mai suntem?

~Oricum, exercițiu de imaginație, oare cați dintre voi ăștia cu 500.000.000 de prieteni pe FB sunteți mai singuri de 50 de ori decât mine? 20%? 70%?

~Cert e ca oricât de spooky pare, nu sunt singurel, bing bang.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu cat ai mai multi pieteni virtuali, cu atat esti mai singur in viata reala. Patetic nu?
Eu una prefer viata reala, unde am cel putin 50 de prieteni reali si unde ne intalnim saptamanal, ba la o petrecere, ba iesim la picnicuri, ba mergem in excursii samd.

| irina4219 a răspuns:

Eu nu am Facebook, dar te asigur ca nu esti singurul care vorbeste pe TPU si prin casa laughing.