| puby a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat de la scoala cand suntem cu ceilalti prieteni vorbim nu avem nici un stres cand suntem singuri nu stiu ce sa ii zic si nici el nu zice nimic. ce sa ii zic? oare de ce nu vorbeste cu mine? nu pot sa gasesc un subiect pe care sa l dezvoltam.

Răspuns Câştigător
| AndreiB96 a răspuns:

Initiativa, cuvant cheie, puteti vorbi despre muzica, filme. fii atent in clasa la ore, vezi ce subiecte ii plac

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

E timid smug. parca imi si imaginez doi copii tinandu-se de mana, rosii in pbrazi amandoi.
Cum sa incepi o discutie? pai incepe prin ai povesti ceva

| puby explică (pentru nesuferit):

Multumesc de sfat da culmea nu e timid adica cel putin nu pare genulbig grin

| beatryce19 a răspuns:

Si mie imi place de un baiat de la scoala dar vorbim mai mereu nu avem nici un stres adica glumim ca el e mai glumet vorbim si pe mess.el sta pe acelasi rand cu mine la scoala si azi de exemplu avem o profa de franceza mai ciudata sa ii zic asa toti tipa si ea nu zice nimic si eu sunt cea mai buna din clasa la franceza si ne-a dat fise de lucru la toti si eu faceam impreuna cu niste fete si el vine la mine si ma intreaba ma ajuti si pe mine ca nu prea stiu ok adica ne intelegem f ok nu ne plac fitele si de aia stam mai mut in clasa si vb.