| almamihaela a întrebat:

Salut TPU! Voi stiti cum se numeau desenele acelea animate , de pe cartoon network, in care era catelul acela roz, care statea la niste batrani,iar mosul ii zicea intotdeauna : caine prost!

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Buna.Se numeste Curaj cainele fricos.Il gasesti pe Peteava sau pe Trilulilu happy Fundita?(pe amblele siteuri sunt toate episoadele) puppy dog eyes

| AlinaaAli a răspuns (pentru LostInHell55):

Sa vezi daca nu te-oi spanzura eu cu fundita aia pe care o tot cersesti!

17 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Curaj,căţeluşul laş.

| NoChanceForUs a răspuns:

Aproape te urăsc că nu știi desenele astea!
Update: Te urăsc că nu știi desenele astea.

| ViezurE a răspuns:

Cât de prost să fii să uiţi desenul ăla?

| DrugFree a răspuns (pentru ViezurE):

Mă ViezurE, trebuie să fii ca ălă, ca şi câinele ălă fricos, avănd în vedere că nici tu nu eşti intelectual, fiind un VIEZURE FRICOS!

| LostInHell55 a răspuns (pentru DrugFree):

Asta-i buna laughing

| ViezurE a răspuns (pentru DrugFree):

Când o să înveţi să te exprimi, atunci dă-mi replay. Până atunci lasă-te de net.

| Ţepeşu a răspuns:

Curaj, câinele fricos.

| Ţepeşu a răspuns:

Băi, ce **** mea, eu am răspuns primul. Nu ştii să cauţi şi pe google?

| Polaris a răspuns:

Oare?

| CastraveteMurat a răspuns:

"Curaj, câine fricos". Chiar dacă nu îl cunosc prea bine, îmi place. b-)

| Cristianne a răspuns:

Cum să uiți desenul ăsta, mă? straight face Cu desenul ăla am crescut, e printre cele mai mișto.

| Summer5505 a răspuns:

Ma uitam la desenu ala acum cati ani o fi fost... dar tot o prostie mi se pare acum

| Cristianne a răspuns (pentru Summer5505):

Nu te lua de Curaj, e mentorul meu. happy

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Adica nenea asta?
http://www.youtube.com/playlist?list=PL307CE86984FED232
He made my childhood.

| hideaway a răspuns:

O să trec cu vederea că aici e T/A.
Se numește "Curaj, câinele fricos".

| superdemi a răspuns:

Cowardly dog