| Brâncuşi a întrebat:

Salut utilizatori TPU...Am si eu 2 intrebarihappy Ce e rosu si urca? s-au ce e verde si urca pe perete? Astept raspunsuri si ca drept rasplata v-am pregatit o Fundulitsaahappy.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

1 - O rosie intr-un lift!
2 - Un castravete ambitios. tongue

| Brâncuşi explică (pentru evenso):

Ia uite cine stiewinking Asa mai evensobig grin Daca tot stii mai am una pentru tine, specialahappy Ce e galben cu doua dungi negre?

| evenso a răspuns (pentru Brâncuşi):

O lamaie cu bretelewinking

| Brâncuşi explică (pentru evenso):

Bravo evensowinking Baiat de treaba si desrepthappy Sper ca nu am facut vreo greseala...Baiat nu?

| evenso a răspuns (pentru Brâncuşi):

Merci happy

Aici nu ai nimerit.

Sunt fata laughing

| Brâncuşi explică (pentru evenso):

Nu ai pentru ce daca ai stiut ai stiuthappy Bravo draga fatabig grin Imi cer scuze dar sunt cam indiscret...Imi poti spune cati ani ai?happy

| evenso a răspuns (pentru Brâncuşi):

Da, iti scriu in mesaj privatwinking

| Vibrations a răspuns (pentru Brâncuşi):

Daca iti spune ca e fata nu inseamna neaparat ca e fata

16 răspunsuri:
| Brâncuşi explică:

Dezgustatorstraight face Mama nu e rosie si voma verde? straight face

| Ţăpeşu a răspuns (pentru Brâncuşi):

Păi când se sufocă se face roşie. Apoi voma verde. Mda, se vede că n-ai pic de imaginaţie.
P.S. Răspuns este exact ca întrebarea ta: stupidă.

| iKeel a răspuns:

Eu vreau roşia aia... Şi castravetele ăla ambiţios, îmi dai? puppy dog eyes

| Brâncuşi explică (pentru iKeel):

Dahappy Gratisbig grin Doresti?

| iKeel a răspuns (pentru Brâncuşi):

Desigur...

| Brâncuşi explică (pentru iKeel):

Uite iddon't tell anyone speed_danutz.

| Ţăpeşu a răspuns (pentru Brâncuşi):

Ce spam îţi fructuţi guşă mentei.

| ayosmdk a răspuns:

Nu am dau in vant dupa " fundulite"
Hmmm... rosu si urca... A! Da! Un extraterestru in costum de pompier
Si verde si urca pe perete... ahhaam, da, radical din pi plus 9, 9 betacaroten = un jeleu radioactiv