| Andrei_Andrei_1994_GpD6 a întrebat:

Vreau sa incep sa postez pe,, Academia Junimea,,.cine imi poate explica ce inseamna O.C, cancer, etc. Toate acele chestii care le scriu in descriere junimistii

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

O.C - original content adica continut creat de tine, daca iei un meme de pe net si il postezi ca fiind OC iei ban.

Cancer - postare proasta, fara nici un haz, care nu are ce cauta pe grup.

Repost - inseamna ca a mai fost pe grup si e mai bine sa o stergi daca nu vrei BAN

Nu folosi niciodata AMC intr-un meme.
Gresit:
AMC mergi la scoala
Corect:
Acel Moment Cand mergi la scoala.

Cam astea ar fi principiile de baza.

1 răspuns:
| ksuper31 a răspuns:

Pe care*