| DarkAngel98 a întrebat:

Salut.vreau si eu un banc super tare sau chiar mai multe!

Răspuns Câştigător
| malinutzzzzza a răspuns:

Ionel si Marioara erau amandoi pacienti intr-un spital de boli mintale. Intr-o zi, pe cand se plimbau pe langa piscina spitalului, Ionel a sarit brusc in apa, a inotat pana la fund si a ramas acolo. Marioara a sarit repede sa-l salveze. A inotat si ea pana la fund si l-a scos pe Ionel din apa. La auzul acestei fapte eroice, asistenta sefa a ordonat ca Marioara sa fie externata din spital, deoarece o considera acum stabila mintal. Asistenta s-a dus la Marioara sa-i dea vestea si i-a spus:
- Marioara, am o veste buna si una rea. Vestea buna este ca vei fi externata; din moment ce ai fost capabila sa reactionezi in mod rational la o criza si sa salvezi viata unui alt pacient, am ajuns la concluzia ca fapta ta dovedeste o deplina sanatate mintala. Vestea rea e ca Ionel, pacientul pe care l-ai salvat, s-a spanzurat cu cordonul de la halat in baie. Imi pare nespus de rau, dar a murit. La aceasta, Marioara raspunse:
- Nu s-a spanzurat. L-am pus eu acolo sa se usuce.

| DarkAngel98 explică (pentru malinutzzzzza):

Multumesc mult, este bun, dar sa mai astept putin pentru alte bancuri si o sa fac comparatie care este cel mai bun.

| GhostStar a răspuns (pentru DarkAngel98):

Mai usor faci o comparatie dintre un glont de ak47 sau o racheta in capul tau

| DarkAngel98 explică (pentru GhostStar):

Frate,ce aveti? Tot voi cautati cearta? Eu doar i-am zis sa mai astepte ca sa vad si alte bancuri dar voi pana nu va bagati nasul in scutecul altuia..nu va e binewinking

| GhostStar a răspuns (pentru DarkAngel98):

Nu imi e bine cand vad N intrebari cu bancuri la T/a cand acum 1 an erai ars pe rug daca pomeneai de bancuri

| DarkAngel98 explică (pentru GhostStar):

Mda,ma rog, puteai sa-ti tii comentariile pentru tine.oh go on

| GhostStar a răspuns (pentru DarkAngel98):

Si tu puteai sa te uiti dupa categorii

| DarkAngel98 explică (pentru GhostStar):

Este Trivia/Amuzante deci tongue

| GhostStar a răspuns (pentru DarkAngel98):

Conversatii,timp liber

16 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Caută pe Gugăl.

| Deyutza1039 a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Se scrie google.

| Magnifico a răspuns (pentru Deyutza1039):

Nu stia laughing

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Deyutza1039):

Mersi că mi-ai zis, chiar nu ştiam.

| CautNume a răspuns:

Stii, s-a inventat Gugal.

| DarkAngel98 explică:

Fratilor,stiu ca este google, am cautat bancuri, dar vreau sa aud si eu de la voi altele care le stiti si sunt tari. Chiar n-am nevoie de raspunsuri care : exista google, cauta pe google etc

| CanutaOmsucit a răspuns:

-Ioaneee,plecam la razboi asa catrebuie sa punem centura de castitate doamnei colonel, executarea! zise colonelul catre intendenta
-Am inteles, sa traiti! daca pun centura pun si botinta?

| malinutzzzzza a răspuns:

Ţiganul ascundea în casă marfă de contrabandă. Într-o zi, zăreşte pe geam trei poliţişti care veneau la cocioaba lui.
- Vezi, nevastă, eu fug. Tu ascunde toată marfa.
Înşfacă o pernă şi o ia la fugă. Poliţiştii după el. După un timp, îl prind pe ţigan, rup perna bucăţi şi înăuntru numai puf!
- De ce dracu' fugeai de noi, cioară?
- Eu ştiu de ce alergam, da' voi de ce alergaţi?