| anonim_4396 a întrebat:

Salutare... am castigat la un concurs o tricicleta cu 4 roti dar nu avea portbagaj. De cate ori pe saptamana se ajusteaza unitatea? A, da si vreau sa stiu daca spitzele le pot face triunghiulare...

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poți,poți.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi ca audienta ca audienta (deja te-am postat), dar ai mare grija ca ai sanse maxime sa castigi premiul Darwin (Google it!).

| carpediem a răspuns:

Eu credeam ca tri(3)cicleta are 5 roti, dar as fi curios sa o vad si pe a ta cu 4.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astept sa fac audienta pe facebook la perle TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De 12 ori pe minut.