| mia100خوبصورت a întrebat:

In saptamana scoala altfel am un concurs de talente si nu stiu ce sa fac. Vreau sa fac altceva(nu dans, muzica etc.)

Răspuns Câştigător
| Arianthe a răspuns:

Depinde la ce te pricepi cel mai bine. Pune-ţi toate talentele pe o foaie apoi gândeşte-te care te-ar putea avantaja cel mai mult! (atât fizic, vocal etc.)
Am nişte sugestii, sper să te ajute happy :
1. Prezentarea hainelor - să îţi arăţi talentul de model
2. Iluzionism (desigur, dacă te pricepi)
3. O scenetă de comedie pe o melodie cu aceeaşi tematică
4. Origami.
5. Dacă nu ai voce, poţi cânta o melodia rapp, asta nu cere voce.
Mult succes! happy

4 răspunsuri:
| MenταLµ a răspuns:

Aa, stiu ce fa magie un, doua, patru trucuri frumoase.

| MenταLµ a răspuns:

Pai, intra pe youtube si scrie Trucuri magice usor de facut. Sau era un site parca tdl.ro Dar mai bine cauti pe yotube.

| crina2002 a răspuns:

Daca te pricepi la gimnastica arata-ti talentul! daca nu asta e sugestia mea