| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am ceva de zis si nu stiu cum sa incep. OK incep cu inceputul.Eram azi la metrou si coboram scarile cand deodata ma alearga niste baieti si eu de frica am fugit.De la viteza mea super sonica de 10 km pe ora am calcat intr-un rahat de caine si am alunecat.Pe moment ma credeam la patinoar dar era doar senzatia.Alunec 1 m, 2 m si pana la urma am avut aderenta deoarece am intins rahatul de caine 10 trepte. Vrand sa cobor mai repede ca ma alergau aia imi trece prin minte sa incerc sa sar 10 metri de pe loc pana jos ca sa nu mai cobor atatea trepte. Zis si facut, sar 1 m, 2 m iar pe la 5 m sariti mi-am pierdut echilibrul si m-am invartit in aer ca Jackie Chan si nitel Bruce Lee si ma invarteam pe trepte.La inceput credeam ca ma aflu la parcul de distractii dar initial imi rupsesem o mana, apoi m-am mai invartit de 5, 3 ori si am ajuns in pozitia de drept.Ma ridic frumos si vad ca m-am lovit la jugulara deoarece fiindca pentru ca am gatul de girafa si mi-a fost afectat in cazatura.Ma ridic sa fug dar siretul imi era prins de o guma, cred ca era five ca doar aia e asa buna.Vin baietii aia repede spre mine si eu ma prefac ca am murit, gen vine ursul si cand ii aud...Haideti baieti ca pierdem metroul.Cand am auzit, m-am ridicat mandru si am mers mai departe.Acuma mi-e afectata jugulara si putin cutia craniana.Intrebarea mea este: Daca sparg o scandura cu capu` imi va trece durerea? Dar cu gatul? T/A

14 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Serus șmechere.
Ok, înțeleg ai călcat într-un rahat dar de unde ști că e de câine?
Șiretul era prin de o gumă FIVE de aia bună, depinde că mie aia cu pepene roșu nu prea îmi place, nu simț o senzație așa mai răcoritoare care să-mi clătească toracele.
Hmmm. păi dacă ar fi să spargi cu capul scândură respectivă cred că te-ar durea și un pic creierul, dacă ai desigur. Ști care-i faza oamenii cu creier nu ar sparge scândurii, ar sparge o bancă de aia cu money!

| Criiiiiiiis a răspuns (pentru Criiiiiiiis):

Prins* na asta e!

| Criiiiiiiis a răspuns:

Și. când am citit prima dată întrebarea aveai alt nume și un avatar șmecher de șmecher cu un șmecher de șmecher dar acum ești anonim, scuză-mă cred că mi-au căzut ochii în momentul respectiv!

| MyObsession a răspuns:

Plictisitor.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Un rezumat, ceva? yawn

| CautNume a răspuns:

Nu pot sa cred ca am citit toata tampenia aia

| CautNume a răspuns:

Ii multumesc "fantomei" care mi-a dat 1 folositor, 2 nefolositoar, 1 amuzant, 1 inteligent si 2 gresit/discutabil (se pare ca sunt 2 "fantome" pentru ca nu poti vota un raspuns de mai multe ori ) si nu sunt singura

| AlinaaAli a răspuns (pentru CautNume):

Stai linistit/a ca in ultimul timp si eu am o fantoma care imi da la toate raspunsurile nefolositor!
Da si daca o prind!

| CautNume a răspuns (pentru AlinaaAli):

Stau linistita, dar oricum vreau sa aflu cine a pus intrebarea (nu stiu de ce, dar am senzatia ca el/ea e "fantoma" laughing )

| Cristianne a răspuns:

Prea lung,n-am citit.

| NANANAHehh a răspuns:

Am citit toata asta pentru ce? yawn

| calinx a răspuns:

Iti trece, dar trebuie sa rupi cel putin 3 scandurilaughing

| betrice a răspuns:

E o prostie

| Alexandeer13 a răspuns:

Pai,sincer e amuzanta dar chestia de la sfarsit cu imi va trece durerea dandu-ma cu capul si gatul de o scandura...laughing