| StrumfXxX a întrebat:

Salutare primiti funda garantat caut niste farse de 1 aprilie si vreau sa ma tina minte 1.-pentru niste vecini insuportabili irascibili
2.- pentru rudele mele
3.- pentru tovarasi
4.- pentru gagica mea
si nu stiu nici o farsa sa ieasa in evidenta
m-am gandit sa trag la serox multe foi cu hitler sau cu basescu si un mesaj ceva de genu sunt rasist dati-mi si mie mai multe ideii va rog

Răspuns Câştigător
| Ţepeşu a răspuns:

Vecinilor le pui un afiş în poartă şi scrii pe el: "FANI BĂSESCU" şi pui şi o poză cu Băsescu pe el.
Pentru rude, pui laxative în cafea/ouă în pantofi.
Pentru tovarăşi, le zici că ai ţi-ai luat BMW M3
Pentru gagică te duci seara şi-i faci caterincă că ai văzut. o cu un băiat. Faci dinainte nişte poze cum stă cu un băiat. Eventual rogi un prieten de-al ei să se ducă la ea şi să o ia puţin în braţe. Motivul să îl ia în braţe ar fi că s-a despărţit.
Cam asta ar fi.

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Fa-ti un tatuaj la venebatting eyelashes

| AskAlex a răspuns:

Aha... Sa tragi la "serox" laughing Scuze nu m-am putut abtine.

| StrumfXxX explică (pentru AskAlex):

Lol i-am dictat lu unu sa scrie ca imi era lene laughing ca anagramat doamneeee laughing