| anonim_4396 a întrebat:

La ce farse pentru 1 aprilie v-ati gandit? ceva mai originale.

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ba! Ai luat 3 in teza la (nu mate ca ar fi prea normal) romana, sau nu, filozofie.
Bineinteles ca asta o fi prin 1 mai, dar. ce mai conteaza?! Gestul conteaza.

| andreii2 a răspuns:

Care e; egatura dintre intrebarea ta si categoria asta?

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Farsa 1 Scrie un biletel ''de dragoste'' pentru o colega. Gasesti tu o modalitate sa il primeasca si cum.Ai putea sa il pui in banca inainte sa iinceapa orele.happyIn biletel scrie asa :
Buna.Sunt un admirator de al tau.De cand te-am vazut mi-a trecut fiori pe spate si am avut fluturasi in stomac. Te visez in fiecare noapte si ma gandesc la tine non stop.Esti foarte frumoasa si mi-e gandul doar la tine.Am sa iti martuirisesc ca te iubesc si as vrea sa ne cunoastem mai bine.Esti o fata superba, singura care mi-a atras atentia atat de mult.Sa ma descriu putin : Inalt, 1, 70 blond cu ochii albastrii,comunicativ, am grija de aspectul meu, si in primul rand indragostit de tine.Astept sa ma contactezi la numarul de telefon ''074*******''.Apoi ii spui ca a fost o farsa

Farsa 2 : Ia o banana la scoala.Inainte sa pleci daca ai o seringa fa asta : baga in seringa ceva rosu cum ar fi zeama de la dulceata ...acoarea rosie cu apa...gasesti tu ceva lichid rosu.Usor,cu seringa bagi zeama in banana.Si intr'o pauza ii oferi banana bineinteles ca iti iesi si tu una sa papi ca sa para credibil.Cand o sa desfaca banana poate o sa apuce sa si muste o sa se sperie big grin e o farsa super amuzanta crede-malaughing)))

Farsa 3 : Ia o perie de par la tine in ghiozdan. Intr'o pauza ii zici ca vrei sa te joci un pic in parul ei.sa ai in buzunar ceva care pare par.cel mai simplu chestiile alea de la porumb firele acelea sau: de la o papusa niste par fals sau ata maro.Si in timp ce o pieptreni cu peria tu stai in spatele ei si o piepteni si strecori mana in buzunar si ii pui atzele sau ce gasesti sa semene a fire de par i le pui intre perie si o minti ca ii cade parullaughing)e super amuzantlaughing

Farsa 4 : Inregistrezi miorlaituri de pisica pe telefon.In pauza ii poti pune telefonul pornit pe inregistrare undeva pe langa banca ei poate chiar in ghiozdanul ei ascuns pe undeva pe'acolo. Miorlaiturile le gasesti si pe youtube big grin ai grijha ca atunci cand pornesti inregistrarea sa inregistrezi mai intai liniste sa nu se auda nimic si dup ceva secunde sa inceapa sa miorlaie big grin O sa creada ca e vreo pisica pe la ea prin ghiozdan sau cine stie laughing)))))))))))))))))))))))))
Farsa 5 : cumperi o bomboana. Desfaci ambalajul si iei bomboana de acolo si ii pui in loc de bomboana o maslina verde sau o bucata de leguma taiata in forma de bomboana sau o bucata de coaja de portocala big grin o sa fie taaare big grin

Farsa 6 : dau cu ardei iute pe o bombonik si i'o oferi la scoala big grinDD laughing Sper ca ti'am fost de foloS big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yep,sorry pentru categorie