| eDDy a întrebat:

Salutare TPU, am mai postat eu niste bancuri auzite ici pe colo si azi va mai spun cateva.

1) Un mosneag era pe patu de moarte alaturi de sotie, si intreaba mosneagau pe ea:
-De cate ori mai inselat? (mosneagu)
-Pai, de 3 ori (sotia)
-Aoleu, inima spune repede! (mosneagu)
-E prima data cand ai fost tu bolnav de cancer si nu aveam bani de operatie... si puna la urma te-a operat. (sotia)
-E a fost pentru o fapta nobila, asta e. Hai spune repede restul. (mosneagu)
-A doua oara cand nu aveam bani de casa si am facut rost. (sotia)
-Se iarta, tot pentru o fapta nobila. Spune repede si a 3 oara.(mosneagu)
-Iti mai amintesti cand ai candidat la primarie? Si ti-au mai trebui 3700 de voturi. laughing

2)Bula vine de la servici, si cand se duce in dormitor da peste un barbat gol pusca in pat.
-Ce cauti aici?! (bula)
-E. m-a prins nevasta cu amanta in pat si am sarit pe geam. si am cazut la tine in balcon. (barbatu)
-Aaaa, fiecare barbat are nevoile lui, te rog frumos sa pleci(bula)
Se culca bula cu nevasta si pe la miezu noptii se scoala, si incepe sa o bata. si dai si dai.
-Dar dc ma bati? (sotia lui bula)
-Acum mi-am amintit ca stam la ultimu etaj. (bula)

Sper sa va placa ca si celalalte postate de mine. Cine nu le-a citit pe restul cautati prin post-urile mele. Bafta! Astept comentariiwinking
SCUZE DACA MAI AM GRESELI GRAMATICALE!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ea12345 a răspuns:

Foarte bune ambelelaughing

| maryana5 a răspuns:

Daca nu m-as fi chinuit sa citesc din cauza greselilor. era altcevawinking

| maryana5 a răspuns:

Eu zic sa mai verifici cratimele, si chiar sa mai adaugi pe acolo unde striga dupa corectare: m-a* prins!

Of of

| eDDy explică:

@lov3 eu am spus sa mai inveselesc lumea. daca spui niste bancuri nu trebuie sa ajuti pe cineva... Dar na esti tu asa mai...

| eDDy explică:

@maryana5 hai sa nu exageram ca nu am chiar asa multe greseli gramaticale straight face poate nu stii sa citesti. nu ca e scris foarte gresit...

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Asa si? cu ce ne-ai ajutat? cu nimicwinking

| Ralluxd a răspuns:

Sunt frumoase. Mai posteaza.Succes!happy

| FataCuMinte97 a răspuns:

laughing sunt super... posteaza mai multe