| Curentat a întrebat:

Voiam să vă cer o părere legată de sketch-urile pe care le fac. Chiar vreau să știu dacă vi se par amuzante sau nu.
Link: http://youtube.com/faracurent

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

1. Ma asteptam sa fie un copil din ala care nu se pricepe la yt si e incepator, asa ca m-ai surprins cand am vazut ca esti mai mare si ma gandeam ca poate o sa ai videoclipuri de calitate.
2. M-ai dezamagit, ca atunci cand am dat click pe unul din videoclipurile tale am auzit manele ca si muzica de fundal si l-am oprit dupa 6 secunde.
3. Am dat click pe alt videoclip gandindu-ma ca sa iti mai dau o sansa, si nu am inteles nimic din videoclipul ala, timpul meu irosit degeaba.
In concluzie, nu asculta sfaturile necunoscutilor, si daca tie iti place ceea ce faci, continua. Bye.

1 răspuns:
| Adiadictie a răspuns:

Supeer