| Sconcsiş a întrebat:

Saluturi!
Ma lamureste cineva si pe mine cu ceva:
Care-i faza cu "Nu stiu d-astea..."?

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt 2 tarani care nu stiu prularul al telecomanda!
si de acolo, bendeac love struck a inceput sa ii parodieze!
e prea amuzant! toti romanii folosesc expresiile :
nu stiu
nu stiu din astea
vreau sa-mi fac o prieten si nu gasesc, vreau sa-mi fac o prieten si nu gasesc, toate fetele sa apeleze la mine rolling on the floor

| Tweetymrrr a răspuns:

CUM TE-AU LAMURIT DEJA ceilalti TPU-Isti care mi-au luat-o inainte, a fost un reportaj, de care acum se afce misto al "In Puii Mei" pe antena 1 =]]].
Am luat-o razna toti ...nu-mi dau seama cum de tu nu sti d-astea thinking

| maryana5 a răspuns:

Este replica unui tip cult care nu-si gaseste o prietena rolling on the floor

| Lluvia a răspuns:

2 tarani inculti care au ajuns vedete peste noapte
aproape toata Romania ii cunoastestraight face
ce stupid

| xXAnGeLXx a răspuns:

laughing vreau sa-mi fac o prietena da' nu gasesc, vreau sa-mi fac o prietena da' nu gasesc laughing, toate fetele sa apeleze la mine rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor!

| T30D0RA a răspuns:

O prostie mare! M-am saturat de bendeac!

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Mc1CXppE5wM... uite:))...acceseaza linkul=]]

| makandrei a răspuns:

Toata lumea rade de niste nulitati.
E cea mai banala,, gluma'' pe care am auzit-o.
Nu stiu de-astea.foarte amuzant straight face

| aditzache2 a răspuns:

Imi pare rau dar nu iti inteleg intrebarea.