| daηă a întrebat:

Care-i faza cu " in puii mei" laughing ma lamureste si pe mine cinema thinking

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

E un fel mai delicat de a spune " in p.la mea". Asta ne invata tembelizorul: sa vorbim delicat!

| Simona a răspuns:

"In puii mei" este o emisiune amuzanta tare, de pe antena 1, sambata la 20. 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In puii mei este cea mai tare emisiune.Nustiu de ce dar mie imi plac mirel si dorel, vanghelie, fernando si basescu.Ar trebui sa te uiti

| Mariiia a răspuns:

Hm. este o emisiune pe antena 1batting eyelashes "in puii mei"
plus ca asta e vorba lui Solcanu ( acasa tv - povestiri de noapte)
:*