| marian000 a întrebat:

Sambata sau duminica vine sfarsiutul lumii ce veti face pana atunci?

Răspuns Câştigător
| DaaNNuuTzz a răspuns:

Ma masturbez 24-24 happy

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...o sa stau cu cei dragi...o sa ajut cat mai multe lume!
*neeeh...defapt o sa stau pe net si ma indop cu vodka :D *
http://i.imgur.com/pmuGj.png

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Stau pe TPU...sa mor cu demnitate

| AndutzaAndu a răspuns:

Trag pe dreapta. laughing

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu vine sf. lumii. Jesus... Ce dracu', voi credeti toate tampeniile pamantului?

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Voi spune tuturor cat de mult ii iubesc: ati auzit mai?! va iubesc! laughing si acum serios vorbind...tu chiar crezi in tampenii din astea?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Fwt,iau droguri, imi tai venele, omor

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Arunc cu privirea.Dar tuhee hee?

| Bylok a răspuns:

Eu tocmai m-am angajat(am 15 ani meditatoare la 2 copii) deci pana atunci imi dau silinta sa ii invat ceva care sa ii ajute in lumea cealalalta devil aaa si mega petrecere maine la scoala, in clasa cu colegii mei(ceea ce facem in fiecare zi de luni pana vineri).
Tu cum iti petreci ultimele ore de viata?

| Narcis2007 a răspuns:

Astept sa treaca cutremurul de 0, 0001 din indocurchindistan si dupa imi vad de treaba mea incercand sa ma fac bogat

| Muhteşem a răspuns:

Nimeni nu stie cand a inceput viata pe Pamant si nimeni nu stie cand se va sfarsi...

| marian000 explică:

Da da