| LetyKaty a întrebat:

Hey voi chiar credeti ca vine apocalipsa Duminica?(22 mai)Adica...veti dormi in noaptea aia din sambata spre duminica?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Bai bai bai ce idiotenii mai sunt si astea? Americanii astia chiar nu mai au stiri de prezentat? Nu crede tot ce auzi.Si daca o sa vina ce? Oricum nu poti sa faci nimic ca sa o opresti.

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

... sincer, am ras cand am vazut intrebarea asta!

| AnneMarri a răspuns:

Neah. oh go on
Niciodată n-am crezut prostiile legate de sfârşitul lumii. El va veni când va decide Dumnezeu, nu toţi troglodiţii care se cred „mari ghicitori".

| antimulte a răspuns:

Nu, nu cred ca va fi asa ceva si Da, o sa dorm ca un prunc probabil.

| WhatMeanLove a răspuns:

Nu cred ca vine apocalipsa! Si chiar nu putem sa ne dam seama cand vine! Im plus nu te ingrijora fiindca daca ai fost buna si nu ai multe pacate nu vei pati nimic.dar daca esti tare pacatoasa nu ai sanse sa scapi de apocalipsa! Doar de tine depinde.parerea mea!

| Lavinialoveyou a răspuns:

Da voi dormi pentru ca nu vine Apocalipsa

| ViiiiiiiiiD a răspuns:

Prostii` oh go on ieri zicea ca in 21 mai i sfarsitu lumii si i searaa si nu o murit nimenii ...sau in 2009 o venit gaura neagraa si am murit asei?!