| EdiT a întrebat:

Saracul :((

http://i.imgur.com/gMJ4J.png

P. S: [T/A] Guys

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).
PFFFFF
Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

8 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Trebuia să râd sau?

| EvangelineDS a răspuns:

Omfg!? ultima data cand am vazut intrebarea avea vreo 200 de stupizilaughing

| EdiT explică:

Ma du-te la intrebare sa vezi http://www.tpu.ro/......lanuri-si/

| EdiT explică:

Si sosetuto mpe mine nu ma intereseaza ca turbezi tu mie asa imi place sa scriu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate tipa.
Are timp pana la 80 de ani tot de iubiri.
Eu i-am dat ''inteligent'' intr-o zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi copile, NIMĂNUI nu-i place când scrie cineva aşa. Şi n-am zis că turbez.

| OmG_2943 a răspuns:

Stii...
ca nu-i adevarat? am controlat la pag. de utilizatorsi are acolo la ''stupid:297''asa ca nu poate sa aiba 323
ps:sa stii ca are dreptate