| Annitu a întrebat:

Sărăcuţa >:" http://www.trilulilu.ro/annitu/f9066f3bf45160. ce parere aveti?:D

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Imi pare rau ca, un animal nevinovat a fost "poluat" constient de asa zisul "om", ce are putere de a decide, sa faca doar ce este mai bine. In cazul de fata se pare ca, asa zisul om, a cam dat-o in bara. Sigur pisica este beata, dar poate spune cineva ce efecte ar putea sa aiba, pe viitor, aceasta stare de intoxicare alcoolica.
Eu pe acel stapan, l-as sanctiona si in plus, nu i-as mai da voie sa tina animale de companie.
Voi sunteti de acord cu acest fapt reprobabil?

| oana.. a răspuns:

saraca.
ce o fi baut?laughing)