| daηă a întrebat:

Cum scapi de sughit (nu incercati asta acasa )

http://www.trilulilu.ro/annitu/c668171fc6093b

10 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

O ştiu. I-am arătat-o şi tatei şi am izbucnit amândoi în râs.
Ce faţă face tipul ăla, săracul!
big grin.

| CriCri a răspuns:

Hai ca macar a reusit sa il faca sa nu mai stranutelaughing

| TheToxicNightmare a răspuns:

Lolrolling on the floor))ce tare.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Lolrolling on the floor))ce tare.Sa incerc s eu sa fac asta.rolling on the floor

| Horyka a răspuns:

Mare tampenie nici nu-i amuzant lollaughing

| Saturday a răspuns:

Frate ce m-am speriatlaughinglaughingeu ca sa scap de sugit beau guritze mici de apa si repede. picatura cu picatura

| melissa_3397 a răspuns:

laughing saraku... ii interesant da nu de rashee hee tongue Am zambit putinbatting eyelashes laughing)

| shtephie a răspuns:

Stiam ca este cu speriatul laughing cum mi-am dat seama am inkislaughing

| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Doamneeee straight face gata sa ii stea inima aluia laughing

| dodododododododododododododododo a răspuns:

E a facut vecinamea infart