| chiftelutacrocanta a întrebat:

Sariti oameni buni in sus ca viata e frumoasa.De ce ar merita sa fim suparati in viata? Suntem inconjurati de ingeri, trebuie doar sa-i simtim si sa ne lasam inaltati de ei. Daca o sa fim suparati o sa atragem lucruri suparatoare si o sa fim tot mai suparati.Hai sa radem cu totii ca viata e frumoasa.Stiu ca fiecare om are probleme care nu il lasa sa fie fericit, dar va intreb ceva:Nu e mai bine sa ne rezolvam problemele vietii razand decat sa ne rezolvam problemele vietii suparati? Tu ai ras astazi?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, am ras azi, eu rad in fiecare zi, chiar si atunci cand sunt suparat, gasesc un motiv sa rad, chiar daca uneori rad fals.

| Florentina9210 a răspuns:

Eu de cate ori iti vad intrebarile, ma apuca rasul.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ai o problema.