| hitpaul95 a întrebat:

Scrieti pe gooogle do a barrel roll si spuneti ce se intamplalaughing

Răspuns Câştigător
| Dragonel a răspuns:

Ce tare! Am ametit

7 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu mai bine ne spui tu?

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Moamăăăăăă... uimitor! ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

| Crucified a răspuns:

Inainte aveam alt calculator si nu mergea, dar acum se invarte pagina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se învârte scrisu' de pe ecran!
E frumos, dar nu prea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" rolling on the floor se invarteste pagina rolling on the floor moamma cee cool rolling on the floor love struck laughing "
Ma duc sa rasucesc si eu viata asta de cacao, poate gasesc ceva folositor.

| Seby2018 a răspuns:

NImic.

| Renesmee8993 a răspuns:

Nimic crying crying