| andrei62 a întrebat:

(scuzati categoria) Ce are TPU-ul cand incerc sa raspund nu-mi apare raspunsul (rog seriozitate)

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Iluzie optica

| NOBODY a răspuns:

N-am mai citit de la faza cu,, rog seriozitate''

Oh, wait.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Daca esti fraier

| Broadband a răspuns:

Serveru e solicitat la blanalaughing
TPU bate osu, cel mai tare.

| Tweetymrrr a răspuns:

Mai întâi trebuie să'ţi identifici contul,adică să dai click pe acel link care ţi'a fost trimis pe mail.
Dacă deja ai procedat astfel, înseamnă că răspunsul este salvat. Apare el după ceva timp, nu te îngrijora.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti apare dar mai tarziu.asa mi s-a intamplat si mieoh go on

| selfie a răspuns:

Cititi in stanga. Scrie 14 minute timp mediu de raspuns. Cateodata scrie 15 minute timp mediu de raspuns. Deci in 14-15 minute iti apare raspunsul. Succes!

| CrisDdf a răspuns:

Nu stiuu.Si mie mi se mai intamplathinking Iti apare acolo o confirmare de email si trebuie sa dai pe ea ca sa poata sa iti arate raspunsul