| Cosmy_Cosmin_1990 a întrebat:

Ce credeti cu cine ar trebui sa ma combin cu o fata sau cu un baiat? >: (seriozitate >: ) :p (scuzati categoria thinking )

Răspuns Câştigător
| PanicInThePentagram a răspuns:

Pai atunci incearca cu unu laughing

24 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde ce viata vrei sa ai!
Daca tii sa te incadrezi in limitele normalului,vei alege o fata,tu fiind baiat.
Daca tii sa primesti palme etice si morale la fiecare pas, iti vei alege un baiat.
Iar daca ii alegi pe amandoi, in scurt timp vei fi nevoit sa alegi inca o data, pentru ca vei avea ghinionul sa fi parasit de amandoi.
In concluzie, gandeste!

| ioanadanny a răspuns:

Cu un neutruwinking nici masculin si nici feminin laughing

| oliviaaa a răspuns:

si cu fata si cu baiat, asa cel putin nu ai nimic de pierdut frate laughing))))))

| DeathIncarnate a răspuns:

Poponar ordinar

| PanicInThePentagram a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Te-ai gandit mult inainte sa dai raspunsu' asta de ****?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru PanicInThePentagram):

Pai in *** la ce intrebare ai pus, raspunsu e pe masura

| Ponce a răspuns:

Cum sa fii ma frate gay, mai bine mor decat sa ma combin cu un gay rolling on the floor

| adelolyta a răspuns:

Hei, cred ca u ai o problemuta, normal ca cu o fata din punctul meu de vedere este ceva urat si neacceptabil ca un baiat sa fie impreuna cu un baiat. Eu zic sa alegi un psihologwinking si sa te intalnesti cu o fata, daca vrei adrenalina aruncate cu parasuta de pe un bloc dar nu te prostiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa iti raspund sincer. Esti o persoana curajoasa si simpatica, dar din pacate oamenilor putin le pasa si aproape nimeni nu vrea sa ajute cu adevarat ci fiecare emite niste ipoteze, ca asa poate le trece si lor mai usor timpul liber din vacanta sau concediu cand chiar nu mai este nimic altceva de facut.
Deci, stiu ca suferi foarte mult si ca ai probleme pe care nu ai vrea sa le discuti cu nimeni la care ai dori sa afli totusi un raspuns. Stiu ca esti un baiat bun, dar nu lasa pe nimeni sa te influenteze. Acum e normal sa te gandesti sa te combini, dar peste vreo 20 de ani ce vei avea: ori o familie si probabil un copil... sau un amant care dupa inca vreo 2-3 ani te paraseste sau moare de vreo boala sexual transmisibila si te va inbolnavi si pe tine. Gandeste-te foarte bine inainte de a face un pas gresit in viata. Poate crezi ca daca vei avea o prietena te vei simti neimplinit sau nefericit sau ca nu vei ajunge sa o iubesti la fel ca si pe un baiat. Daca doresti sa te combini cu un baiat vei avea parte de extrem de putine clipe placute si in rest suspine, plans si amaraciune. Eu iti vreau binele si te-as sfatui sa nu te mai gandesti la persoanele de aceeasi sex. E foarte greu, stiu... dar vei avea satisfactii mult mai mari daca vei renunta din suflet la homosexualitate.
Daca simti ca inca nu e cazul sa ai o prietena/prieten sau nu te simti inca pregatit pentru asa ceva, indiferent ce zic sau cum te considera unii si altii mai bine mai asteapta putin si ocupate intre timp de lucrurile care iti fac cu adevarat placere. Sa nu uiti ca ai intotdeauna un ajutor acolo sus! :p Multa sanatate!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cu un oposum.

| Ekcstsy a răspuns:

Vezi si tu ce iti place sa dai cu limba intr-o vafa sau inghetata pe bat. Daca nu, incearca cu un hermafrodit. E la pachet 2 in 1

| Katoky a răspuns:

Ma ori esti prost ori ai probleme cu capu! Vreinsa fi gay? o sa se rada lumea de tine mai bine cu o fata iti trebuie ceva interesant aruncate din avion(fara parasuta)sari de pe bloc, zboar pe barza, mergi la magaznu de rochi de femei si de pantofi gasesti tu ceva

| Cosmy_Cosmin_1990 explică (pentru Katoky):

Mai sincer nu sunt prost... si daca lumea nu a ras de tine la felul cum vorbesti romana inseamna ca nici de mine nu vor rade smug

| YouNoob a răspuns:

Daca iti pui intrebarea asta, lol, combinate cu un baiat si lasa-ne pe noi restul sa f***m femeile

| ellenuk a răspuns:

Cred ca ar trebui sa alegi o fata totusi!

| JeleUUU a răspuns:

Cu un cainerolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor)

| amos5000 a răspuns:

Nu-i normal ma

| madness2021 a răspuns:

Baga-ti un deget in cur :*

| OchiiAlbastrii20 a răspuns:

Depinde.
Daca esti ''normal'' combina-te cu o fata.
Daca esti gay combina-te cu un baiatwinking

Funda?

| Cosmy_Cosmin_1990 explică (pentru OchiiAlbastrii20):

Pai bine bine sa zicem ca am de ales... ce sa aleg? big grin smug

| PanicInThePentagram a răspuns (pentru Cosmy_Cosmin_1990):

Pai de cine te simti tu mai atras de fete sau baieti?

| Cosmy_Cosmin_1990 explică (pentru PanicInThePentagram):

thinking m-am saturat de fete sunt prea muullteee pe capu meu laughing

| PanicInThePentagram a răspuns (pentru Cosmy_Cosmin_1990):

laughing wow chiar asa de multe ai?! atunci incearca sa stai o perioada cu niste baieti sa vezi daca te simti atras de ei

| Cosmy_Cosmin_1990 explică (pentru PanicInThePentagram):

Pai cred ca sunt mai atras de ei smug devil

| PanicInThePentagram a răspuns (pentru Cosmy_Cosmin_1990):

Pai atunci incearca cu unu laughing