| ww2Totenkopf a întrebat:

Se mai uita cineva la ``Suburbii``? Ii anime nu film.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

*cri cri*

| єχcєєℓ a răspuns:

Mă uitam odată.Am văzut un episod intitulat "Aventurile Negrului Iisus"

| Ashadow a răspuns:

M-a enervat inca din reclame.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

M-am uitat doar vara trecută când am mers la mătuşămea. Acasă nu am Animax.

| ww2Totenkopf explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Nici eu nu mai am Animax.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Eu nu am avut niciodată crying

| ww2Totenkopf explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Salacuta de tine puppy dog eyes
Am un fel de AXN cu anime-uri.Partea buna ii ca merge non-stop si partea proasta ii ca baga un singur anime (Dragon Ball GT) pe care il urasc!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Mai era undeva unde băga Naruto şi Vampire Knight, dar neah, degeaba pentru mine.

| ww2Totenkopf explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Te uiti la South Park?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Ăla ce mai e?
Dacă se difuzează la TV, fi sigur că nu.

| suităr a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Să știi ca și pe Animax l-a dat.S-a terminat acu' 1 saptamana :'(

| anonim_4396 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Axn Sci-Fi acolo se baga numai filme sf, iar vineri seara la 22 se mai baga Blade si x-men anime acum nu stiu cu ce au inlocuit grila.

| Neverwas a răspuns:

Cand reusesc sa-l prind, de ce?

| IchigoFullbring a răspuns:

Aia cu tigani, am vazut pe animax un apisod in care 2 tigani barbati se sarutau =]]]]]]]]]]]]]]] apoi l-a omorat pe unu din ei nu stiu de ce =]]]]]