| inconscient a întrebat:

Serios?! Ma doare burta de ras! =))
http://www.youtube.com/watch?v=1C-1VWDOIjI

22 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Chiar mi-e milă de oamenii care nu au talent si pe deasupra se mai dau si smecheri la emisiuni..si se fac si de râs.Doamne ajută!

| Klaryssa a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Sti cum se zice „Da-mi Doamne rabdare sa rabd prostii ca daca imi dai putere ii omor "winking

| Ashadow a răspuns:

Asa si trebuie, sa simti cum arzi caloriile.

| inconscient explică (pentru Ashadow):

laughing Chiar am venoie, nu glumesc! Daca as mai da jos macar 1 Kg-doua! day dreaming laughing

| AngelHugz a răspuns:

E super funny laughing)))))))))))))))) rolling on the floor)))))))))))))))

| inconscient explică (pentru AngelHugz):

laughing rolling on the floor Lume care n-are ce face, vine si se face de ras la emisiuni! laughing

| SootheMySoul a răspuns:

=)
Moooooooooooooor de raaaaaaaaas!
M-a luat sughituuuuuuuuuu!
=)

| sucul a răspuns:

OMG baaaa! la sfarsit era sa mor de ras =) =) omg cel de pe primul loc mo facut sa rad de 20 ori happy sa mai si spart geamu si mai este numita SPARG CLADIRI laughing))) laughing)))) laughing))0 OMG SUPERRR EPICCCC

| inconscient explică (pentru sucul):

Mega epic! laughing Faza cu geamu' e tare de tot!

| sнᴀᴅσω a răspuns:

I-o dat parintii afara din casa si nu stiau unde sa se duca...

| VintagePink a răspuns:

Cred că am văzut-o de sute de ori şi totuşi râd ca o isterică prin casă laughing)

| albinuta2 a răspuns:

laughing)))))))

| KeShaAbout a răspuns:

laughing Mamaa ce talent (scuipa)! laughing

| Mary8 a răspuns:

Afoni rau de tooooot!laughing

| inconscient explică (pentru Mary8):

Rauuuu! De ce te duci daca n-ai pic de talent? rolling on the floor