| Asami a întrebat:

Si daca tot ce vezi si auzi acum, tot ce simti si traiesti sunt doar inchipuiri ale imaginatiei tale, ca si cum ai trai intr-un vis, iar adevaratul tu este in coma in vreun spital, sau prin vreun azil de oameni cu boli mentale?

Răspuns Câştigător
| GiAnca a răspuns:

Asta ar insemna ca eu sunt aici si varianta mea dintr-o lume paralela ar fi in coma.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

In cazu' asta as spera sa mai raman ceva timp in coma.

| Pawesome a răspuns:

Si daca adevaratul tu este in coma si totusi toate astea sunt doar scenariul unui film si adevaratul adevaratul tu nici nu s-a nascut?

| zurick a răspuns:

Inseamna ca peste toate astea am reusit sa fiu fericita in ciuda adevarului?

| Smile2BHappy a răspuns:

Atunci sper ca realitatea sa fie mai frumoasa.

| bibbssss a răspuns:

Si daca asta e scenariul de la serialul aceasta pentru copii prepubertari: Iubiri secrete?