| Fredi69 a întrebat:

Spuneti-mi niste replici de dat rekt-ul

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Sincer, cand dau "maxime" (sunt la filo), obisnuiesc sa bat apropo-ul in legatura cu IQ-ul unei persoane, asa ca uite cateva:
-Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
-Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata
-Stiu ca nu esti prostul nimanui… dar cineva o sa te adopte odata si odata.
-Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot.
-Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

5 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Care-i rostu' sa zici fraze copiate?
Mai munceste si tu, nu pune doar intrebari gen: Am un ac in deget! ce sa fac? in loc sa scoti acul si sa taci.

| DarthNiger a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Omul doar a pus o intrebare normala, daca nu esti in stare sa-i raspunzi nu trebuie sa iti versi frustrarile

| L1feDRAIN a răspuns (pentru DarthNiger):

O fac de dragul meu.
"Omul a raspuns cu un raspuns, daca nu esti in stare sa intelegi ce a vrut sa spuna, nu comenta raspunsul atunci"

| JakeXDD a răspuns:

-Orice asemănare între tine și o ființă umană este pură întâmplare.
-Ce parere ai despre specia mea umana?
-Scoate-ti masca de pe fata, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?
Un link: calumea.blogspot.ro/2008/06/cum-sa-jignesti-fara-sa-injuri.html

| Fredi69 explică (pentru JakeXDD):

Aia cu masca o stiam. Mersi =]]]