| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Spuneti-mi plzz niste glume in genul ca asta:
O femeie era in pat cu amantul cand sotul a intrat pe usa apartamentului.

"Repede.-ii spuse ea amantului – treci in coltul camerei."

Si repede l-a uns cu ulei de corp si l-a pudrat cu talc.

" nu te misca, pretindem ca esti o statuie".

" Ce e asta?" intreba sotul mirat cand intra in dormitor.

" Oh, e o statuie – zise ea – Familia Smith si-a luat una si mi-a placut mult astfel ca am luat si pentru noi".

Sotul nu a mai zis nimic pana seara cand s-au culcat.

Peste noapte insa, sotul s-a trezit, s-a dus in bucatarie, apoi s-a intors cu un sandwich si o bere.

"Ia! - l-a imbiat pe cel care statea impietrit in coltul camerei

– mananca! Am stat asa doua zile la familia Smith si nimeni nu mi-a dat nici macar un pahar cu apa!"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi prieteni stateau de vorba :
-Ia zi ba Ioane,de cand esti cu nevasta ai prins-o cu vreun strain in casa?
-Nu Marine,nu am prins-o
-Nici cand vi din deplasare mai?
-Nu ma nu,de fiecare data cand vin din deplasare caut peste tot,si in sifonier caut si nimic,iau costumele la rand si zic,costum,costum,costum,Sa traiti domnu' director,costum costum si iar costum
-Pai bine ma nebunule,cu directorul cum ramane?
-Da ce,directorul e strain, e varu lui nevasta-mea ba, sa-ti fie rusine ca te gandesti la asa ceva

3 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Www.xvideos.com/ Cel mai tare banc posibil, lol.

Nu m-am putut abtine, lol.

| rockelle75 a răspuns:

Www.redtube.com
:> e pă trend