| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste chestii din astea nebune sa le fac la scoala dar sa fie la limita bunului simt! funda!

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Mi se pare mie sau ce zici tu e un paradox? Ori e nebunie ori nu mai e?!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Bun simţ :o Ce`i` aia?!:-s

| WhiteWolf7 a răspuns:

Frate, nu.Astfel de momente trebuie sa vina din launtrul tau, nu sa ti le zica altii, daca nu vin inseamna ca esti doar un alt nenorocit din randu turmei care nu are destul sange in veioza ca sa iasa in fata.

| Petre a răspuns:

Sparge geamul si rupe jaluzelele. Nu se supara niciun profesor... doar diriginta... cred thinking

| Mindreader13 a răspuns:

Inlimita bunul simt nu iti pot zice... insa daca vrei sa treci putin limita... sunt aiciwinking

| XanderLightBow a răspuns:

Daca vrei pedeapsa :
Urca-te pe catedra profesorului, danseaza ca nebunul \ nebuna, si urla ca maimuta!

| cargodrive a răspuns:

Iti iei telefonul la scoala si pui pe cineva sa te sune in ore.Ii raspunzi si ii zici ca nu ai treaba esti la scoala ce mare lucruwinking am facut si eu acu 15 ani asta.Sau daca vrei cv nebunesc bate directoarea am facut si asta.

| Maria000 a răspuns:

Iti iei telefonul la scoala si in ore bagi o melodie, iti dai jos ce ai pe tine si fugi.Place?

Întrebări recente