| Maduuuxzzz a întrebat:

Vreau sa muncesc! Help am 14 ani si 8 luni fata,Bucuresti, baby sitter,barmanita, chelner, arnjat la rafturi chestii din astea ..parintii mei sunt despartiti locuiesc la bunici si conditile sunt deprisos! sambata -duminica preferabil va rog ajutati-ma! daca stiti pe cineva care are nevoie nu ezitati sa spuneti. Funda! nu luati in bataie de joc, in limita bunului simt.

6 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Momentan nu poti ca esti minora. Eu catig bani online folosind:
Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

Bafta!

| mona a răspuns:

Cam greu din moment ce esti minora, eventual la negru

| Fatamuntilor a răspuns:

Fara carte de munca dar pentru cativa banuti poti sa-si fac cumparaturi pentru batrani, poti plimba cateii vecinilor.Iti poti forma o clintela.La baby sitter iti trebuie rabdare si putina experinta in cea ce priveste copii.

| Patrick0Star a răspuns:

E ceva foarte nasol aici, in principiu angajarile se fac de la 16 ani... Imi pare foarte rau sad

| Wannax a răspuns:

Aranjat la farfurii poate te-ar lasa

| dnbcccc a răspuns:

Vino pe litoral la vara. Poti sa te angajezi la negru mai ales ca esti fata