| lulugabi a întrebat:

Spuneti-mi si mie un truc cu carti, dar nu imi dati video vreau explicat.Va rog frumos trucul care il inteleg pripeste fundahappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

N-avem.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

Sarut manusitele la domnisoara, branza aveti?

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Săminţe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

dai si lu nen'tu?batting eyelashes

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Mmmmnu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

daaaaa, bineee crying(((((((((

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Binie. Lacrimi plăcute!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu stiu de-astea.

| CautNume a răspuns:

Si daca nu vrem?

| Mariinaa a răspuns:

Iei cartile, le dai drumu', apoi razi, si gata trucu'.

| Magnifico a răspuns:

Stiu un truc cu pachetul de carti.Inviti o persoana sa traga o carte la alegere din pachet(pachetul il tii in mana cu cartile in forma de evantai), ii spui sa se uite si sa memoreze cartea(in acest timp tu separi pachetul in 2 urmand ca el sa puna cartea in pachet(bineinteles tu avand despartit pachetul, si te uiti ce carte e inaintea celei pusa de el, o memorezi, si cand o cauti va fi cea de dinaintea cartii tale-sau din spatele ei-depinde cum incepi sa cauti cartea). Poti chiar sa il inviti sa amestece pachetul deoarece sunt sanse slabe sa amestece si acea carte fara ca tu sa o gasesti.Incearca sa vezi daca iti iese daca nu intreaba-ma ce nu ai inteles.Bafta.