| BogdyBogdan a întrebat:

Spuneti si voi expresii

ca de exemplu

Esti atat de pr0st ca nici bumerangul nu se mai intoarce la tine!

Funda pentru cele mai amuzante si vot pentru toate big grin

Răspuns Câştigător
| Somberヅ a răspuns:

Uite una : Esti atat de pr0st ca te-ai dus la un concurs de pr0ti,Dar nu acceptau profesionisti! Funda?

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

...Poor you,esti unul dintre copiii aia de care am auzit,semi-retardati si cu sindrom Down,care nu au destula imaginatie sa inventeze singuri niste insulte, si cauta de la altii, doar ca sa para ei cul...

| calutuuuu a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Credeam ca se scrie "cool"?!?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru calutuuuu):

Credeam ca intelegi ironia?!

| yomisam a răspuns:

Esti ca oaia care musca din asfalt laughing)

| BoGhDaN a răspuns:

Am una buna rau de tot: Esti atat de prost incat nai sti ce e ala prost nici daca ai pune intrebari prostesti pe situl pe care sunt pulti utilizatori prosti TPU happy

| Redbulă a răspuns:

Ce nume de prost ai (tu)...

| pasta a răspuns:

Esti atit de prost incit uiti sa respiri...
Proasta e mata ca te-a facut om, mai bine te facea un mar si te minca amu o vaca

| MKV a răspuns:

Las-o mai moale cu desenele, am intalnit o gramada cu faza astastraight face