| nonna a întrebat:

Stai linistina in pat te uiti la TV si deodata iti intra un hot de pe geam ce faci?

Răspuns Câştigător
| Caricatură a răspuns:

Eu:Ma pis pe fata ta de b*u, am pierdut cea mai tare secventa de la Romanii au talent doar ca sa vad cum te chinui tu ca un p***t sa ajungi la etajul 10!

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

"Baia e pe hol tot in fata"

| giuly a răspuns:

Il servesc cu o portie buna de fasole. Pleaca el singur dupa...

| NOBODY a răspuns:

Il chem pe iustinel sa il ameteasca cu comicurile lui

Răspuns utilizator avertizat
| Deea03 a răspuns:

Stau la etajul 6. laughing

| Marynna a răspuns:

Ii spun sa nu faca galagie si sa ia ce vrea, dar in liniste ca ma uit la TV si nu vreau sa fiu deranjatalaughing

| ionica56 a răspuns:

Iiii spun cam asa:
Ce faci nene? Ai gresit adresa? Ai uitat ca aicii sta Bercea Mondialu?laughing

| YepIsSuspended a răspuns:

Scot pistolul meu cu apa.

Trollnr1.png

| DebbyBR a răspuns:

Ii zic sa ia loc sa se uite si el la TV cu mine laughing.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Ei un par si dai una in caplaughingdar in cazul meu nu s-ar intampla asa cevawinkingstau la etajul 1laughingla cei car stau la parter e cel mai posibil lucrul astawinking

| Barbă a răspuns:

Shhh! don't tell anyone
*el se aseaza langa mine si imi pune mana pe fund*
iesi afara cocalarule!
*scoate batul de coca whistling)
ii da la c*r
*el sare pe geam*
*ma uit in continuare la TV*
.
da.

| PinkPunk22 a răspuns:

Nu`s acasa.

| Kira_1201 a răspuns:

As arunca in el cu perne sau Rum-Kokos