| anonim_4396 a întrebat:

Stalin sau Hitler? De ce?

33 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tu, pentru că tu ești cel mai tare de pe TPU.

| NOBODY a răspuns:

Mussolini. A fost cel care i-a preconceput pe amândoi.

| MisterCMD a răspuns:

Bin Laden pentru ca "Recycle Bin" e o lada plina de bin...

| suităr a răspuns:

Sau.Ca să-ntrebe curioșii.

| Kalla a răspuns:

Au fost amandoi niste dezaxati ucigasi mai ales Hitler deci nu aleg ^^

| LordBolton a răspuns:

Hitler.

| Neverwas a răspuns:

Nici unul.
Sunt morti, deci nefolositori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu nimic despre niciunu', deci...
*așa e, m-ai prins, sunt praf la istorie*

| 0x11111051 a răspuns:

Stalin. L-as reinvia daca as putea. Ar avea tot dreptul sa il execute pe Justin Bieber rolling on the floor

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Mussolini.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ceausescu. De ce nu?

| Anisia170 a răspuns:

Hmm...hiatler...ca a terorizat nemtia

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Anisia170):

"Nemtia" ce-i aia?laughing) poate Germania
si sa mori tu ca a terorizato?laughing)
Daca nu stii nu mai vorbi.

| Anisia170 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Ca nu spuneam sarcastic...mda..cred ca stiu si eu cine a fost hittler

| Anisia170 a răspuns (pentru Anisia170):

Hitler*

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Anisia170):

Cum sa nu, hai scoate-telaughing)

| Anisia170 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Adolf Hitler fost un om politic, lider al Partidului Muncitoresc German Național-Socialist (NSDAP), cancelar al Germaniei din 1933, iar din 1934 conducător absolut (Führer) al Germaniei. Ajuns la putere în 1933, liderul mișcării naziste, Hitler, a dus o politică de pregătire și de declanșare a celui de al Doilea Război Mondial,[1] precum și de punere în aplicare a unui plan naționalist și rasist de exterminare în masă a evreilor și altor „indezirabili" din Europa, precum și de lichidare a adversarilor politici din Germania. În anul 1938 americanii l-au declarat omul anului.[2]

| greyhound a răspuns (pentru Anisia170):

laughing)))) ai dat copy paste la pagina de wiki

| Anisia170 a răspuns (pentru greyhound):

Nooooooooooooo........pai crezi ca stateam eu sa scriu romane? dar oricum asta stie orice cretin

| greyhound a răspuns (pentru Anisia170):

Nu trebuia sa incerci sa dovedesti ca stiai cine-i Hitler; ai intrat in jocul domnisoarei Clannad.

| Anisia170 a răspuns (pentru greyhound):

Adevarat...

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Anisia170):

Ba,frate,una e sa dai copy paste de pe net, alta e sa stii tu din cap.Asa, de cultura generala.
Si dupa cate vad esti cam proasta."hitler pentru ca a terorizat Germania", no *** Sterlock? In primul rand Hitler a facut din Germania una din cele mai mari puteri la momentul respectiv si multe altele care au facut ca Germania sa prospere.Mai bine taceai.Si da, m-ai dat pe spate cu "nemtia" aia laughing) Bravo.

| Anisia170 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Ba una e sa fii prost alta e sa spui la caterinca. spune mi tu un raspuns adevarat de aici daca chiar spuneam serios as fi scris din ce stiu eu la o categorie unde raspunsurile nu sunt la caterinca...frate
si da stiu si eu ca adolf hitler a fost liderul lui NDSAP
A FOST CANCELARUL GERMANIEI IN 1933 iar apoi in 1934 a devenit fuhrerul germaniei. iar el a izbucnit al 2 lea razboi mondial. stiu ca el nu a terorizat Germania. si oricum nici nu ma cunosti nu ai niciun drept sa ma faci proasta nu ma cunosti, nu imi stii cultura generala, nu stii cat citesc..si da nu te mai lua de oamenii aiurea.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Anisia170):

Sa zicem că te cred laughing Totuşi din răspunsurile care le dai tot îmi dai impresia că eşti o boracă blondă care nu vrea decât să se facă remarcată pe un site.

| Anisia170 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Mda.nici nu ma cunosti.pot aici sa dau raspunsuri de parca sunt inteligenta, ingamfata, plina de sine stiu sa vorbesc 100 de limbi straine, cant la 20 de instrumente, am 9 ani...dar in viata reala sa fiu fix invers sa fiu proasta modesta, sa nu stiu nicio limba straina, nu stiu niciun instrument...si de ce as vrea sa fiu remarcata pe un site idiot? cand pot sa fiu si cea mai remarcata ca tot nu o sa ma ajute cu ceva..tot conteaza cum sunt in viata reala..imi e greu sa cred ca pe acest site se comporta cineva ca in viata reala.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Anisia170):

Eşti cam fraierică tu. Dacă tu te dai tare-n clantă pe un site şi-n real life eşti balegă nu însemnă că toţi suntem ca tine.Şi da, te dai mare, altfel n-ai avea de ce să-mi înşiri tu mie ce citeşti şi rahaturi cu cultura generala.Pwp.

| Anisia170 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Nu am zis ca citesc sau ca am eu cine stie ce cultura generala..am zis ca multi care dau raspunusri idioate pentru sa aiba cultura sau stiu eu ce..nu am zis ca suntem toti asa..am z=spus ca eu sunt.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Anisia170):

Frate,esti culmea laughing) ia mai citeste odata raspunsurile tale.Ce **** mea, zici ceva si-apoi spui ca nu ai zis laughing
In fine, esti prea proasta sa-mi mai bat capul cu o pişpirică de 13-14 ani, că mai mult nu cred că ai.Aloha!

| Anisia170 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Da sunt prea idioata nu?

| dragon88denis a răspuns:

Stalin,ca el nu a vrut sa imi fure nutella.

| Addèx33 a răspuns:

-sau-

| stefan_9987 a răspuns:

Hitler, a omorat tzagani, multi tzagani