| Debbiee a întrebat:

Statusuri scurte si originale, >stiti'?: Ms mult;* Dau fundita la cele mai frumoase si la cele mai multe :*

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Uite aici http://sweety-things.weebly.com/. Sunt o gramaaada. si marea parte sunt si foarte dragute :x

4 răspunsuri:
| JustLikeMe a răspuns:

Nobady is perfect. I'm nobady
Cu criza asta a trebuit sa-mi vand pana si statusul.
Dnd separ nisip.
In prima zi te uram acum te iubesc can prima zi.

| DjDOCALyN a răspuns:

Poi...eu mereu il folosesc pe asta,, dnd, doar daca imi spui ca ma iubesti,,

| მղղzყ a răspuns:

1. Asta sunt si n.ai ce face, alta mamy numai face
2.DE rupi o coarda la vioara, ea geme mult si tremurand, o alta coarda ii va lua locul.
3.Educata de destin, simt mult.arat putin!
4.Cine nu ştie să tacă, n-a învăţat nici să vorbească
5. Du-te tare vino lent pentru mine nai talent
6.Nu mai vorbi… miroase a rahat
7.Nu mai dati buzz… am castile pe urechi
8. DND… invat… sa traiesc fara tine
9.gandesc deci… nu mai existi
10. daca esti prin zona, adu si mie o cola
Sper ca te.am ajutat

| bibiiica a răspuns:

DACIA: Daca Ai Cap Ia. ti Alta

Te aprinzi usor. doar cand ma privesti. ai mintzi orice. sa ma cuceresti

Te uiti atent, ma privesticu regret.Asupra mea nu mai ai nici un efect?
• Sunt in trecere. De la o stare la altAwinking. ce zici. te risti sa tii pasul cu mine?~!big grin!happy

• Timpul trece, totul ma lasa rece!happy

A rasarit s0arele si pe strada mea, pot fi si eu fericita ca Ea:X

Din tot ce ai, sunt tot ce n'ai!
tu ai ales:eu am acum drumul meu al tau e in celalat sens
"Pentru ca visul nostru a devenit realitate!
Ceea Ce esti Tu, eu Pot fi Oricand, Dar ce Sunt Eu, tu Nu Vei putea Fi Niciodata.

sper sa te ajute nu ai specificat ce fel de statusuristraight face