| elena33_1247 a întrebat:

Niste statusuri ceva plzzzzzz? mai noi si mai frumoase si mai originale

2 răspunsuri:
| changedgigi a răspuns:

Multe status aici.Foarte marfa cu ce genuri vrei tu.http://piv.pivpiv.dk/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok iti dau 2 facute de mine care dupa parerea mea sunt faine: 1Nici un zambet nu poate sterge amintirea unei lacrimi...Nici o zi insorita nu poate sterge amintirea unei zile mohorate...Nici un baiat nu poate sterge amintirea in care apari tu :X 2 Ma jucam adevar sau provocare cu sufletul iar el a spus ca e adevarat ca te iubesc mult:X:X sper ca te-am ajutat