| walle91 a întrebat:

Stiati ca s-a demonstrat matematic ca femeie=malefic? Voi ce ziceti? E buna demonstratia? O gasiti pe: http://www.8p.ro/poze/dovada-ca-femeie=malefic

Răspuns Câştigător
| ViezurE a răspuns:

Femeia e la acelaşi grad cu bărbatul.Niciunul nu e superior.

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ma duc pe neutru.

| PotcaPădurii a răspuns:

I'm evil, I'm a devil and I'm gonna eat your heart! I'll trap, I'll kill you and I'll eat you. Da sunt malefica, nebuna de legata, o psihopata, etc. But I don't care about the money! Well, nu stiu cum sunt altii dar eu am de gand sa fiu capul familiei(deja-l manipulez pe seful clasei)
P.S.:BlackOnyxEyes-Matematica este cea mai straina limba in clasa noastra.

| Șâret a răspuns:

@viezure: de când, bro? De când?

| BlackVeil a răspuns:

Si barbatul este sfant atunci cand vine beat acasa si isi bate sotia in fata copiilor? Cum demonstrezi urmatoarea afirmatie:barbat=monstru egoist?

| AlQaeda a răspuns:

Nu ma mir straight face
si la barbati cum ar veni?
barbati = bere? laughing

| AlQaeda a răspuns:

@Punky
din tot ce ai scris nu am citit absolut nimic dat in schimb mi-a placut pozaaa :X:X
tâââţeee

| carminaburana43 a răspuns:

Bine ca barbatii sunt sfinti altceva nu pot sa zic.

| LolNope a răspuns:

@Drujba,idem.

| LittleSue a răspuns:

Si sa-ti deomonstrez eu teoretic ca si barbatu e bou

in romana se numesc "baieti"
in engleza se numesc "boy"

cum scrisul cu "y" e cocalaresc inlocuim "y" cu "i"
deeeeci

mai multi boi=baieti

intrebari?

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Aha daca barbatul e un bou de ce nu se nasc minotauri?
+ca barbatul e capul familiei.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Daca femeia e o sluga eu nu ma pot numi barbat.

Răspuns utilizator avertizat
| Karizma a răspuns:

Drujba are dreptate,de cand femeile sunt malefice, de parca barbatii sunt usa de biserica, nu ei inseala femeile si se * cu altele me ascuns? si apoi inventeaza tot felul de scuze de idioate?

| lalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalala a răspuns:

Nu e adv. femeile sunt mai bune ca barbatii.

| wBroscuța a răspuns:

Nu stiam ca matematica contine si cuvinte thinking dar ma rog. Sunt de acord cu Punky. Femeile nu sunt malefice, nu toate si nici alea nu sunt raul intruchipat. Femeile nu au cum sa fie numai malefice deoarece, ca orice fiinta vie pe acest pamant(ma refer si la animale dar ele mai mult fizic sau mai sti, n-ai de unde sa stii...), simt, au sentimente, plang, rad, spera, rosesc, se sperie, etc. Toti suntem, fata, baiat, deoarece suntem vii. Poate ca ne diferientem fizic dar sufleteste suntem aceeasi chiar daca uni sunt mai raniti mai mult decat alti, fiecare are si ceva bun. Da, in religie ea e cea care il ispiteste pe Adam, ea e ispita dar toata lumea greseste intr-un fel e si vina lui Adam. Daca ea ii orbita el nu poate sa fie treaz... ce intrebare, "el" in general nu prea este treaz, sunt putini care sunt treazi cand ai nevoie de ei dar si femei sunt asa. Toti gresim dar avem si parti bune plus avem sentimente, cu totii. Cum poate fi femeie malefica daca are si parti bune, daca simte si iubeste? Cam greu, nu crezi? Te sfatuiesc sa citesti o carte din perspectiva unei fete/ femei, poate o sa intelegi mai bine ce indrug eu aici ^^"
Apropo, intrebarea asta trebuia sa fie amuzanta? Poate doar pentru baieti sau doar un singur tip de oameni, ma rog, noapte buna!