| Teddy_6725 a întrebat:

Stie cineva jocuri gen miss bimbo ma bimbo si lady popular? funda mareeeeee

13 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

I-dress up
ejocuri fete
sims(cred)
(cred ca metin2, habar n-am)

| Buteerflii a răspuns:

Iti zic. cel mai super joc de genu asta este IMVU. este un joc special, minunat, pur si simplu il ador. ce ati spus acum sunt doar niste prostii pentru copii de 2 ani. daca te hotarasti sa-ti fac cont pe imvu contul meu e adelina995. pup

| Purgatoriu a răspuns:

It girl
I-dressup
SparkCity
Clup Penguin
Pixie Hollow
Ubi World
Wooz World
Perfect World
Our World
Barbie Girls
CDE
http://www.witchmagazine.eu/it/witchfashion/
Pandanda
Sucper Secret
Second Life
Panfu
Roiworld
Winx Club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IMVU (dar ai grija pentru ca creaza dependenta)

| Teddy_6725 explică:

Tot ce mi-ati dat stiu deja... ceva mai... unic?crying(((

| Teddy_6725 explică:

Am si pe imvu cont altceva nu stiti?crying

| JustAdreamer a răspuns:

Eu as zice stardollwinking

| XxCorinutszaxX a răspuns:

In primul rand imvu este un joc superrrr dar trebuie sa-l downaldezi... cele de pe net sunt cam naspa dar stiu multe:the doll and the city, foopets, stardoll si mai sunt tari si jocurile de pe facebook dar mall world este cel mai tare...bafta si plzzzzzzz funda

| XxCorinutszaxX a răspuns:

In primul rand imvu e cel mai tare dintre toate dar trebuie sal downaldezi.stiu si cateva online:the doll and the city,foopets, stardoll si altele. tari mai sunt si jocurile de pe facebook dar mall world sparge gheata dintre toate, cu referinta la facebook.bafta si plzzzzzzzzzzz funda!

| Kiss_Carmencita_1993 a răspuns:

Jump start

| cori_4848 a răspuns:

Kaneva