| カルメン a întrebat:

Stir cineva cum pot sa-mi adaug prieteni in lista de la barn buddybig grin?

Răspuns Câştigător
| GaleaMarius a răspuns:

Nu poti...lista de BB face legatura cu prieteni din Hi5 profil
daca nu intelegi iti explic "babeste" happy
sa zicem ca ai prieteni a, b, c, d, e, r, t, b, v, etc
la BB poti avea doar 25 prieteni in lista
daca tu nu il vrei pe "B", il stergi
si apare "X" care nu l-ai avut in lista
Daca nici X nu e bun il stergi si apare automat altul pana iti gasesti prietenul
DACA te referi la cel cu invitatile pentru a primi un caine free... e fake deoarece eu nu am primit
funditaA PLZ

4 răspunsuri:
| GaleaMarius a răspuns:

Lol

| カルメン explică:

Si cum pot sa sterg din prieteni?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la:::::::add more neighbors si ii bifezi pe toiti

| biank17 a răspuns:

Ai in parte dreapta a paginii un buton:"add more neigbors"si dai acolo si selectezi, iar daca vrei sa'i stergi dai click pe prietenul respectiv si acolo iti apare:"vizualizare profl; mesaj etc"si sus ai un "x''mic rosu si dai click pe el si o sa-ti apara daca vrei sa'l stergi.Bafta!