| isabella_1538 a întrebat:

Cum adaug prieteni la barn buddy? Imi cer multi sa ii adaug dar nu stiu cum.

3 răspunsuri:
| M3lania a răspuns:

Cand intri in joc iti apare in coltul drept in partea de jos "adauga mai multi vecini" intri acolo, selectezi cui vrei sa-i trimiti cerere, iar dupa iti apare un cod... dai copy la acel cod si il trimiti cui vrei din lista ta ( trebuie doar sa dea click si sa te aiba deja prietena pe hi5).Simplu.Succes!

| Al3xAl3x a răspuns:

Poi, cand intri in joc, imediat dupa ce se incarca, iti apare : "Invite more friends"! dai pe el si alegi din prieteni; desigur, acestia trebuie mai intai sa accepte! Fundita?